Mobilni telefon Nokia HMD 110 2024 crna
3.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 2.0" |
| Rezolucija ekrana | 160 x 128 piksela |
| RAM memorija | 4 MB |
| Interna memorija | GB |
| Tip kartice | Standard-SIM |
| Dual Sim | Ne |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| GPS | Ne |
| Radio | Ne |
| Boja | Crna |
| Baterija | 1000 mAh |
| Dimenzije | 49.5 x 115.5 x 14 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.08 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | HMD 110 2024 crna |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 2.0" |
| Rezolucija ekrana | 160 x 128 piksela |
| RAM memorija | 4 MB |
| Interna memorija | GB |
| Tip kartice | Standard-SIM |
| Dual Sim | Ne |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| GPS | Ne |
| Radio | Ne |
| Boja | Crna |
| Baterija | 1000 mAh |
| Dimenzije | 49.5 x 115.5 x 14 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.08 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.