Mlin za meso Bosch MFW2517W
4,8
(16)
19.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 350 W |
| Kapacitet mlevenja | 1,7 kg/min |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 6.50 kg |
| Uvoznik | BSH KUĆNI APARATI DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kanada |
| Model | MFW2517W |
4,3
(19)
9.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 350 W |
| Kapacitet mlevenja | 1,7 kg/min |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 6.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.