Mlin za kafu DeLonghi KG210
4,6
(7)
5.942,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:39
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Kapacitet posude za mlevenje | 90 g |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.31 kg |
| Uvoznik | Spektar Plus DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | KG210 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Kapacitet posude za mlevenje | 90 g |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.31 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.