Mini pliner Alfa Plam Gama 40 B
20.490,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Centralni magacin | ||
| Ivanjica | Centralni magacin WEB |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Ivanjica
Centralni magacin
Ivanjica
Centralni magacin WEB
| Vrsta ploče za kuvanje | Plinska |
| Širina | 40 cm |
| Visina | 85 |
| Dubina | 60 cm |
| Širina mini šporeta | cm |
| Visina mini šporeta | cm |
| Dubina mini šporeta | cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 30.50 kg |
| Proizvođač | ALFAPLAM AD. |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |
| Model | Gama 40B |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta ploče za kuvanje | Plinska |
| Širina | 40 cm |
| Visina | 85 |
| Dubina | 60 cm |
| Širina mini šporeta | cm |
| Visina mini šporeta | cm |
| Dubina mini šporeta | cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 30.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.