Mikser za nes kafu Linea LMN0355X
4,6
(16)
3.690,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
Veoma kvalitetan i praktičan uređaj za pripremu Nes kafe sa posudom u kojoj je možete pripremati dodajući vodu ili mleko (toplo ili hladno), po svačijem ukusu.
| Snaga miksera | 100 W |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Vrsta aparata | Mikser za nes |
| Težina | 0.32 kg |
| Uvoznik | CTC-UNIT DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | LMN0355X |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga miksera | 100 W |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Vrsta aparata | Mikser za nes |
| Težina | 0.32 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.