Mikser za nes kafu Linea LMN0354W
4,8
(12)
2.392,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:36
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 100 W |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.92 kg |
| Uvoznik | CTC UNIT DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | LMN0354W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 100 W |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.92 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.