Mikser Gorenje M460CBK
4,4
(19)
3.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Na kotrolnom panelu na vrhu miksera nalazi se prekidač za uključivanje i isključivanje, dugme za izbor brzine, turbo dugme i dugme za oslobađanje metlica. Sa najvećom snagom rada, dovoljno su snažni da vam omoguće rezultate koje očekujete.
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Snaga miksera | 450 W |
| Broj brzina | 5 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.60 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | M460CBK |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Snaga miksera | 450 W |
| Broj brzina | 5 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.