Mikser Gorenje HB600ORAW
4,4
(11)
2.990,00
Poslednja cena
Izuzetno oštro i izdržljivo četvorostruko sečivo omogućava brzo i potpuno mućenje, seckanje i pasiranje hrane.
Inovativno dizajniran nož od nerđajućeg čelika omogućava brzo i temeljno mešanje, sečenje i pasiranje vaše hrane.
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 600 W |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.90 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | HB600ORAW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 600 W |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.