Mikser Bosch MSM14200
4,2
(9)
4.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 400 W |
| Broj brzina | 1 |
| Boja | Bela / Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.10 kg |
| Uvoznik | BSH KUĆNI APARATI DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MSM14200 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 400 W |
| Broj brzina | 1 |
| Boja | Bela / Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.