Mikrotalasna Vox MWH-M19W
7.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Zapremina | 20 l |
| Širina | 45,8 cm |
| Visina | 32,9 cm |
| Dubina | 26.7 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 700 W |
| Težina | 8.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MWH-M19W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 20 l |
| Širina | 45,8 cm |
| Visina | 32,9 cm |
| Dubina | 26.7 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 700 W |
| Težina | 8.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.