Mikrotalasna ugradna rerna Gorenje BM 235G1SY
4,4
(16)
35.990,00
Poslednja cena
| Zapremina | 23 l |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 39 cm |
| Dubina | 35,1 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | Zakonska saobraznost 2 godine |
| Snaga | 900 W |
| Nivoi snage | 5 |
| Tehnički detalji | -Smer otvaranja vrata Na stranu -Nivo buke 58dB |
| Karakteristike | -Gorenje Simplicity Collection 2.2 -3 kombinovana načina zagrevanja -9 broj unapred podešenih programa -Visoka rešetka za grill |
| Funkcije | -Osvetljenje -Child lock -Unutrašnje osvetljenje -Grill -Sat -Samočišćenje -Automatski program |
| Način upravljanja | Digitalni |
| Tip | Ugradni |
| Težina | 19.90 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BM 235G1SY |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 23 l |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 39 cm |
| Dubina | 35,1 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | Zakonska saobraznost 2 godine |
| Snaga | 900 W |
| Nivoi snage | 5 |
| Tehnički detalji | -Smer otvaranja vrata Na stranu -Nivo buke 58dB |
| Karakteristike | -Gorenje Simplicity Collection 2.2 -3 kombinovana načina zagrevanja -9 broj unapred podešenih programa -Visoka rešetka za grill |
| Funkcije | -Osvetljenje -Child lock -Unutrašnje osvetljenje -Grill -Sat -Samočišćenje -Automatski program |
| Način upravljanja | Digitalni |
| Tip | Ugradni |
| Težina | 19.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.