| Zapremina | 23 l |
| Snaga mikrotalasne | 900 W |
| Širina | 51 cm |
| Visina mikrotalasne | 30,3 cm |
| Dubina mikrotalasne | 37,5 cm |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MO235SYB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 23 l |
| Snaga mikrotalasne | 900 W |
| Širina | 51 cm |
| Visina mikrotalasne | 30,3 cm |
| Dubina mikrotalasne | 37,5 cm |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.