Mašina za pranje veša Vox WMI1280-SAT15A
30.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | BLDC |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 52,7 cm |
| Širina | 59,7 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Programi | - Allergy Free - Color Cotton - Cotton 20°C - Cotton 60°C - Cotton Prewash - Delicate 30°C - Duvet 40°C - Eco 40-60°C - Jeans/Dark 30°C - Quick 15min/30°C - Rapid 60min/60°C - Rinse - Spin - Synthetics 40°C - Wool 30°C |
| Visina | 84,5 cm |
| Broj programa | 15 |
| Težina | 60.50 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WMI1280-SAT15A |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | BLDC |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 52,7 cm |
| Širina | 59,7 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Programi | - Allergy Free - Color Cotton - Cotton 20°C - Cotton 60°C - Cotton Prewash - Delicate 30°C - Duvet 40°C - Eco 40-60°C - Jeans/Dark 30°C - Quick 15min/30°C - Rapid 60min/60°C - Rinse - Spin - Synthetics 40°C - Wool 30°C |
| Visina | 84,5 cm |
| Broj programa | 15 |
| Težina | 60.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.