Mašina za pranje veša Hisense WF5I1045BWQ
0,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 10,5 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 55 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Zapremina bubnja | 63 l |
| Programi | - Osnovni programi: - Pamuk - Šaren i osetljiv veš - Vuna - Quick 15' - Sport - Jakne - Posebni programi: - Speed 39' - Power 49' - Kućni ljubimci - Eco 40–60 - Posteljina i ostali veliki predmeti - Steam Refresh - Down - Quick Wash - Sport Wash - Automatski program - Baby Care - Antialergijski program - Dodatni programi pranja: - Drum Clean - Ceđenje - Ispiranje - Wi-Fi programi pranja: - Osvežavanje parom - Program za odeću za bebe - Program za sportsku odeću |
| Karakteristike | - Brzo pranje - Extra rinsing - Dodavanje odeće - Pauza - Podešavanje kraja pranja - Funkcija pare - Steam Mix: Da, grejač u kadi - Senzori:Senzor nivoa vode, Senzor punjenja, Temperature sensor, Senzor pene - Dozirna posuda: Dozirna posuda sa tri pregrade - Auto Dosing: Da, integrisano - Hladno pranje: 15 °C - Zaštita od poplave - Sigurnosno zaključavanje |
| Visina | 84,5 cm |
| Težina | 70.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WF5I1045BWQ |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 10,5 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 55 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Zapremina bubnja | 63 l |
| Programi | - Osnovni programi: - Pamuk - Šaren i osetljiv veš - Vuna - Quick 15' - Sport - Jakne - Posebni programi: - Speed 39' - Power 49' - Kućni ljubimci - Eco 40–60 - Posteljina i ostali veliki predmeti - Steam Refresh - Down - Quick Wash - Sport Wash - Automatski program - Baby Care - Antialergijski program - Dodatni programi pranja: - Drum Clean - Ceđenje - Ispiranje - Wi-Fi programi pranja: - Osvežavanje parom - Program za odeću za bebe - Program za sportsku odeću |
| Karakteristike | - Brzo pranje - Extra rinsing - Dodavanje odeće - Pauza - Podešavanje kraja pranja - Funkcija pare - Steam Mix: Da, grejač u kadi - Senzori:Senzor nivoa vode, Senzor punjenja, Temperature sensor, Senzor pene - Dozirna posuda: Dozirna posuda sa tri pregrade - Auto Dosing: Da, integrisano - Hladno pranje: 15 °C - Zaštita od poplave - Sigurnosno zaključavanje |
| Visina | 84,5 cm |
| Težina | 70.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.