Mašina za pranje veša Gorenje WPNEI82A1SWIFI
37.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 54,5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2+3 godine uz registraciju na sajtu proizvošača. |
| Programi | Broj programa 15 Osnovni programi - Vuna/ručno pranje - Mix sintetika - Pamuk Posebni programi - Brzo pranje 20 min - Eco 40–60 - Košulje - Kućni ljubimci - ExtraHygiene - Program za donji veš - PowerWash 59 min - Dečija odeća Dodatni programi pranja - Ispiranje/omekšavanje - SterilTub - antibakterijski program - Ceđenje/Ispuštanje vode |
| Karakteristike | - SteamTech - parni generator Da, grejač u kadi - Glatka vrata - SoftSound zvučni signal - Personalizovana podešavanja za sve programe - Senzor nivoa vode - Temperature sensor - Senzor težine - Senzor pene |
| Težina | 66.40 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WPNEI82A1SWIFI |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 54,5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2+3 godine uz registraciju na sajtu proizvošača. |
| Programi | Broj programa 15 Osnovni programi - Vuna/ručno pranje - Mix sintetika - Pamuk Posebni programi - Brzo pranje 20 min - Eco 40–60 - Košulje - Kućni ljubimci - ExtraHygiene - Program za donji veš - PowerWash 59 min - Dečija odeća Dodatni programi pranja - Ispiranje/omekšavanje - SterilTub - antibakterijski program - Ceđenje/Ispuštanje vode |
| Karakteristike | - SteamTech - parni generator Da, grejač u kadi - Glatka vrata - SoftSound zvučni signal - Personalizovana podešavanja za sve programe - Senzor nivoa vode - Temperature sensor - Senzor težine - Senzor pene |
| Težina | 66.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.