Mašina za pranje veša Gorenje WNHEI72SAS
34.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 7 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 47 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | Nema garanciju. |
| Težina | 60.40 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WNHEI72SAS |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 7 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 47 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | Nema garanciju. |
| Težina | 60.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.