Mašina za pranje veša Gorenje WG4S74A21
41.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 7 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 46 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Broj programa | 15 |
| Težina | 59.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WG4S74A21 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 7 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 46 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Broj programa | 15 |
| Težina | 59.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.