Mašina za pranje veša Candy EYTC1272D3-S
39.990,00
Dostava
Premium dostava na adresu - 2.500,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Način punjenja | Odozgo |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 7 kg |
| Tip motora | klasični motor |
| Energetski razred | C |
| Dubina | 60 cm |
| Širina | 40,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina bubnja | 46 l |
| Programi | - 9 Brzih programa: - Special 49 minuta (osvežavanje manje zaprljane odeće na 40°C, pola kapaciteta) - Mix 59 minuta (pranje srednje zaprljane odeće na 20-40°C, pun kapacitet) - Perfect pamuk 59 minuta (savršeni rezultati pranja pri nižim temperaturama) - Higijenski Plus 59 minuta (antibakterijski efekat na 60°C) - Delikatni 59 minuta (za osetljivi pamuk, sintetiku i mešane materijale) - ECO 14-30-44 minuta (3 štedljiva programa, za manje zaprljan veš) - Sport 39 minuta (za sportsku odeću i patike perive u mašini) - Standardni programi: - Standardni programi za Pamuk i Sintetiku - Beli veš (pamuk do 90°C) - Ručno pranje - delikatni program za vunu i -svilu |
| Karakteristike | - KG Detector – Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta) - Taster za regulaciju brzine centrifuge - Taster za regulaciju temperature - Taster “Time manager” za skraćivanje vremena pranja, čak i na programu 90°C - Dodatne opcije: Dodatno ispiranje, Pretpranje, - Lako peglanje - Zaštita od izlivanja pene - Senzor stabilnosti tokom centrifuge - Quick & Clean tehnologija (koncentrovanu mešavinu vode i deterdženta aplicira direktno na veš, čime pojačava efikasnost čak i kod pranja na nižim temperaturama) |
| Visina | 86 cm |
| Težina | 82.00 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | EYTC1272D3-S |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Odozgo |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 7 kg |
| Tip motora | klasični motor |
| Energetski razred | C |
| Dubina | 60 cm |
| Širina | 40,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina bubnja | 46 l |
| Programi | - 9 Brzih programa: - Special 49 minuta (osvežavanje manje zaprljane odeće na 40°C, pola kapaciteta) - Mix 59 minuta (pranje srednje zaprljane odeće na 20-40°C, pun kapacitet) - Perfect pamuk 59 minuta (savršeni rezultati pranja pri nižim temperaturama) - Higijenski Plus 59 minuta (antibakterijski efekat na 60°C) - Delikatni 59 minuta (za osetljivi pamuk, sintetiku i mešane materijale) - ECO 14-30-44 minuta (3 štedljiva programa, za manje zaprljan veš) - Sport 39 minuta (za sportsku odeću i patike perive u mašini) - Standardni programi: - Standardni programi za Pamuk i Sintetiku - Beli veš (pamuk do 90°C) - Ručno pranje - delikatni program za vunu i -svilu |
| Karakteristike | - KG Detector – Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta) - Taster za regulaciju brzine centrifuge - Taster za regulaciju temperature - Taster “Time manager” za skraćivanje vremena pranja, čak i na programu 90°C - Dodatne opcije: Dodatno ispiranje, Pretpranje, - Lako peglanje - Zaštita od izlivanja pene - Senzor stabilnosti tokom centrifuge - Quick & Clean tehnologija (koncentrovanu mešavinu vode i deterdženta aplicira direktno na veš, čime pojačava efikasnost čak i kod pranja na nižim temperaturama) |
| Visina | 86 cm |
| Težina | 82.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.