Mašina za pranje veša Candy BR26SSB5-S
36.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 6 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 42 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Zapremina bubnja | 39 l |
| Programi | - 16 programa - Pamuk do 90°C - Beli veš - Sintetika i obojeno - Jeans-Teksas - Ručno pranje - Smart Wash - Hygiene PLUS 59 min. na 60°C - Osetljivo - Intenzivno (anti-čestice) - Special brzi 39 min. - Brzi 15 min. - ECO 40-60 - Hladno pranje 20°C - Ispiranje - Ceđenje (centrifuga) - Samočišćenje bubnja |
| Karakteristike | - KG Detector: Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta) - Snap & Wash: Omogućava da na osnovu slike veša mašina sama prepozna i izabere idealan brzi program pranja (putem Wi-Fi mreže) - ProActive Wash tehnologija pranja: Poboljšava rezultate putem 108 dodatnih otvora za vodu i deterdžent unutar bubnja - Clean Shield™: Zaštita od razvoja bakterija i buđi na gumi - Smart Wash: Automatski izbor ritma pranja i tretmana vodenom parom - Smart Checkup dijagnostika mašine putem aplikacije: Da - Interaktivni izbor idealnog programa pranja putem aplikacije: Da - hOn: Mogućnost kontrole putem Wi-Fi i Bluetooth mreže |
| Sigurnosni sistem | - Zaštita od izlivanja pene: Da - Senzor stabilnosti tokom centrifuge: Da |
| Visina | 85 cm |
| Ostalo | - Dodatne opcije: Dodatno ispiranje, Pretpranje, Lakše peglanje - Mix Power System+: Da - Vodena para: Da - Kontrolna ploča: SCROLLING TEXT 6+4 - TXT digitalni displej: Za maksimalnu jasnoću prilikom izbora programa, display prikazuje opise izabranih programa. - Jezik: Dostupno na 23 jezika, uključujući i Srpski - Taster za regulaciju brzine centrifuge: Da - Taster za regulaciju temperature: Da - Taster za ubrzavanje ciklusa (pola punjenja ili slabo zaprljano): Da - Taster za dodatno intenziviranje pranja: Da |
| Težina | 57.00 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BR26SSB5-S |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obrt/min |
| Kapacitet | 6 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 42 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Zapremina bubnja | 39 l |
| Programi | - 16 programa - Pamuk do 90°C - Beli veš - Sintetika i obojeno - Jeans-Teksas - Ručno pranje - Smart Wash - Hygiene PLUS 59 min. na 60°C - Osetljivo - Intenzivno (anti-čestice) - Special brzi 39 min. - Brzi 15 min. - ECO 40-60 - Hladno pranje 20°C - Ispiranje - Ceđenje (centrifuga) - Samočišćenje bubnja |
| Karakteristike | - KG Detector: Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta) - Snap & Wash: Omogućava da na osnovu slike veša mašina sama prepozna i izabere idealan brzi program pranja (putem Wi-Fi mreže) - ProActive Wash tehnologija pranja: Poboljšava rezultate putem 108 dodatnih otvora za vodu i deterdžent unutar bubnja - Clean Shield™: Zaštita od razvoja bakterija i buđi na gumi - Smart Wash: Automatski izbor ritma pranja i tretmana vodenom parom - Smart Checkup dijagnostika mašine putem aplikacije: Da - Interaktivni izbor idealnog programa pranja putem aplikacije: Da - hOn: Mogućnost kontrole putem Wi-Fi i Bluetooth mreže |
| Sigurnosni sistem | - Zaštita od izlivanja pene: Da - Senzor stabilnosti tokom centrifuge: Da |
| Visina | 85 cm |
| Ostalo | - Dodatne opcije: Dodatno ispiranje, Pretpranje, Lakše peglanje - Mix Power System+: Da - Vodena para: Da - Kontrolna ploča: SCROLLING TEXT 6+4 - TXT digitalni displej: Za maksimalnu jasnoću prilikom izbora programa, display prikazuje opise izabranih programa. - Jezik: Dostupno na 23 jezika, uključujući i Srpski - Taster za regulaciju brzine centrifuge: Da - Taster za regulaciju temperature: Da - Taster za ubrzavanje ciklusa (pola punjenja ili slabo zaprljano): Da - Taster za dodatno intenziviranje pranja: Da |
| Težina | 57.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.