Mašina za pranje veša Bosch WGG2540NBY
4,6
(15)
Brend: Bosch
0,00
Poslednja cena
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 10 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 58,8 cm |
| Širina | 59,8 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Programi | Program za delikatni veš , Program za belu i obojenu garderobu, Easy-care program, Program za ručno pranje vune Lako peglanje uz pomoć pare, Ispumpavanje/Centrifugiranje, Brzo/Mešano, Sport/Fitness, Dodatno ispiranje, Ekstra kratak 15'/30', Jednostavno za peglanje, odlaganje završetka programa, Mrlje, Dodatno ispiranje, Start/Pauza sa mogućnošću kasnijeg dodavanja, Temperatura, varioSpeed, Pretpranje, Broj obrataja |
| Visina | 84,5 cm |
| Uvoznik | BSH KUĆNI APARATI DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WGG2540NBYB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 10 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 58,8 cm |
| Širina | 59,8 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Programi | Program za delikatni veš , Program za belu i obojenu garderobu, Easy-care program, Program za ručno pranje vune Lako peglanje uz pomoć pare, Ispumpavanje/Centrifugiranje, Brzo/Mešano, Sport/Fitness, Dodatno ispiranje, Ekstra kratak 15'/30', Jednostavno za peglanje, odlaganje završetka programa, Mrlje, Dodatno ispiranje, Start/Pauza sa mogućnošću kasnijeg dodavanja, Temperatura, varioSpeed, Pretpranje, Broj obrataja |
| Visina | 84,5 cm |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.