Mašina za pranje sudova Vox LC12A15E
4,0
(7)
31.990,00
Poslednja cena
| Broj kompleta posuđa | 12 |
| Širina | 59,8 cm |
| Visina | 85 |
| Dubina | 59,8 cm |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Broj korpi | 2 |
| Broj programa | 6 |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | Potrošnja el. Energije: 258 kW/godišnje Odloženi start: Da Potrošnja vode: 3360 l/godišnje Nivo buke: 52 db |
| Programi | - Prewash - Quick 30min/40°C - ECO - Super 50min/65°C - Hygiene 70°C - Intensive 65°C |
| Funkcije | - Opcija za pola pranja - Indikator ispiranja - Indikator ciklusa pranja - Indikator nedostatka soli - Podesiva gornja korpa - Zaštita od izlivanja - Skriveni grejni element |
| Težina | 42.20 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
| Model | LC12A15E |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Broj kompleta posuđa | 12 |
| Širina | 59,8 cm |
| Visina | 85 |
| Dubina | 59,8 cm |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Broj korpi | 2 |
| Broj programa | 6 |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | Potrošnja el. Energije: 258 kW/godišnje Odloženi start: Da Potrošnja vode: 3360 l/godišnje Nivo buke: 52 db |
| Programi | - Prewash - Quick 30min/40°C - ECO - Super 50min/65°C - Hygiene 70°C - Intensive 65°C |
| Funkcije | - Opcija za pola pranja - Indikator ispiranja - Indikator ciklusa pranja - Indikator nedostatka soli - Podesiva gornja korpa - Zaštita od izlivanja - Skriveni grejni element |
| Težina | 42.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.