Mašina za pranje sudova Gorenje GS673B90W
62.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Broj kompleta posuđa | 16 |
| Širina | 59,9 cm |
| Visina | 88,8 cm |
| Dubina | 59,8 cm |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | B |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 7 |
| Tehnički detalji | - Upotreba tablete 3 u 1 - Indikator završetka pranja: Svetlosni-zvučni signal - Unutrašnje osvetljene - Senzor nivoa vode - Senzor čistoče vode - Funkcija Speed wash - Samočišćenje - Zaštita od poplave: Total AquaStop - Servisna dijagnostika |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu |
| Programi | - Intenzivni program - Auto program - Eco program - Higijenski program - Kristalne čaše - 1 sat pranja - Noćno pranje |
| Težina | 44.00 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | GS673B90W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Broj kompleta posuđa | 16 |
| Širina | 59,9 cm |
| Visina | 88,8 cm |
| Dubina | 59,8 cm |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | B |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 7 |
| Tehnički detalji | - Upotreba tablete 3 u 1 - Indikator završetka pranja: Svetlosni-zvučni signal - Unutrašnje osvetljene - Senzor nivoa vode - Senzor čistoče vode - Funkcija Speed wash - Samočišćenje - Zaštita od poplave: Total AquaStop - Servisna dijagnostika |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu |
| Programi | - Intenzivni program - Auto program - Eco program - Higijenski program - Kristalne čaše - 1 sat pranja - Noćno pranje |
| Težina | 44.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.