Mašina za pranje sudova Candy CF3C7L1S
44.990,00
Poslednja cena
| Broj kompleta posuđa | 13 |
| Širina | 60 cm |
| Visina | 81,8 cm |
| Dubina | 65,4 cm |
| Boja | Siva |
| Energetski razred | C |
| Broj programa | 8 programa |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Težina | 49.15 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD) |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CF3C7L1S |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Broj kompleta posuđa | 13 |
| Širina | 60 cm |
| Visina | 81,8 cm |
| Dubina | 65,4 cm |
| Boja | Siva |
| Energetski razred | C |
| Broj programa | 8 programa |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Težina | 49.15 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.