Mašina za pranje sudova Bosch SMS46KW02E
54.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Ivanjica
Centralni magacin
| Broj kompleta posuđa | 13 |
| Visina | 88 cm |
| Dubina | 68 cm |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 6 |
| Garancija | 2+3 uz registraciju na sjtu proizvođača. |
| Težina | 53.60 kg |
| Uvoznik | Bosch |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SMS46KW02E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Broj kompleta posuđa | 13 |
| Visina | 88 cm |
| Dubina | 68 cm |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 6 |
| Garancija | 2+3 uz registraciju na sjtu proizvođača. |
| Težina | 53.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.