Mašina za pranje i sušenje veša Haier HWD100BD14397PUS
113.990,00
Poslednja cena
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 10 kg |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Tip motora | BLDC |
| Energetski razred | D |
| Dubina | 61 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 7 godina |
| Visina | 85 cm |
| Karakteristike | - Potrošnja vode po ciklusu pranja: 48 l - Potrošnja vode po ciklusu pranja i sušenja: 85 l - Potrošnja električne energije kroz 100 ciklusa pranja: 41 kWh - Potrošnja električne energije kroz 100 ciklusa pranja i sušenja: 308 kWh - Trajanje programa pranje i sušenje: 8h 50min - Trajanje programa pranja: 3h 58min - Klasa efikasnosti centrifugiranja: B - Nivo buke: 68 dB - Klasa emisije akustične buke: A - Broj programa: 14 |
| Funkcije | - Povezanost: Napredna tehnologija povezivanja i daljinske kontrole (Wi-Fi + Bluetooth) - hOn aplikacija - Automatsko doziranje - Vodena para - Ultra Fresh Air - PTC Grejač & 3D Scan Tehnologija - Smart Dual Spray - Double filtration sistem - ABT - Lint removal sistem - AI Tehnologija - TFT ekran - Odloženi start do 24h |
| Težina | 82.00 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | HWD100BD14397PUS |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 10 kg |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Tip motora | BLDC |
| Energetski razred | D |
| Dubina | 61 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 7 godina |
| Visina | 85 cm |
| Karakteristike | - Potrošnja vode po ciklusu pranja: 48 l - Potrošnja vode po ciklusu pranja i sušenja: 85 l - Potrošnja električne energije kroz 100 ciklusa pranja: 41 kWh - Potrošnja električne energije kroz 100 ciklusa pranja i sušenja: 308 kWh - Trajanje programa pranje i sušenje: 8h 50min - Trajanje programa pranja: 3h 58min - Klasa efikasnosti centrifugiranja: B - Nivo buke: 68 dB - Klasa emisije akustične buke: A - Broj programa: 14 |
| Funkcije | - Povezanost: Napredna tehnologija povezivanja i daljinske kontrole (Wi-Fi + Bluetooth) - hOn aplikacija - Automatsko doziranje - Vodena para - Ultra Fresh Air - PTC Grejač & 3D Scan Tehnologija - Smart Dual Spray - Double filtration sistem - ABT - Lint removal sistem - AI Tehnologija - TFT ekran - Odloženi start do 24h |
| Težina | 82.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.