Mašina za pranje i sušenje veša Candy ROW4854DWMT/1-S
0,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 53 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Visina | 85 cm |
| Karakteristike | - Senzorsko sušenje na 3 nivoa (automatski prekida sušenje prema nivou vlage u bubnju - Vremenski programi sušenja (30 - 120 minuta) - Auto pranje i sušenje u jednom ciklusu - KG Detector – Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta) - Taster za regulaciju brzine centrifuge - Taster za regulaciju temperature - Taster “Time manager” za skraćivanje vremena pranja, čak i na programu 90°C - Odloženi start do 24h - Dodatne opcije: Dodatno ispiranje, Pretpranje - Zaštita od izlivanja pene - Senzor stabilnosti tokom centrifuge - hOn – Mogućnost kontrole putem Wi-Fi i Bluetooth mreže - Smart Checkup dijagnostika mašine putem aplikacije - Interaktivni izbor idealnog programa pranja putem aplikacije |
| Programi | - 7 brzih programa: - Speed 39 minuta (savršeni rezultati pranja, do pola kapaciteta) - Mix 59 minuta (pranje srednje zaprljane odeće na 40°C, pun kapacitet) - Perfect pamuk 59 minuta (brzo pranje za zaprljan obojen pamuk) - ECO 14-30-44 minuta (3 štedljiva programa, za manje zaprljan veš) - Easy Iron Plus 39 minuta (ciklusi vodene pare do 39 minuta, bez pranja) - Standardni programi: - Standardni programi za pamuk i sintetiku - Beli veš (pamuk do 90°C) - Delikatni program za vunu i svilu - 3 programa sušenja: - Pamuk - Sintetika - Vuna (senzorski ili vremenski program) - AutoClean program za automatsko čišćenje bubnja - Više od 30 dodatnih programa se može preuzeti putem hOn aplikacije |
| Težina | 64.00 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | ROW4854DWMT/1-S |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 53 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Visina | 85 cm |
| Karakteristike | - Senzorsko sušenje na 3 nivoa (automatski prekida sušenje prema nivou vlage u bubnju - Vremenski programi sušenja (30 - 120 minuta) - Auto pranje i sušenje u jednom ciklusu - KG Detector – Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta) - Taster za regulaciju brzine centrifuge - Taster za regulaciju temperature - Taster “Time manager” za skraćivanje vremena pranja, čak i na programu 90°C - Odloženi start do 24h - Dodatne opcije: Dodatno ispiranje, Pretpranje - Zaštita od izlivanja pene - Senzor stabilnosti tokom centrifuge - hOn – Mogućnost kontrole putem Wi-Fi i Bluetooth mreže - Smart Checkup dijagnostika mašine putem aplikacije - Interaktivni izbor idealnog programa pranja putem aplikacije |
| Programi | - 7 brzih programa: - Speed 39 minuta (savršeni rezultati pranja, do pola kapaciteta) - Mix 59 minuta (pranje srednje zaprljane odeće na 40°C, pun kapacitet) - Perfect pamuk 59 minuta (brzo pranje za zaprljan obojen pamuk) - ECO 14-30-44 minuta (3 štedljiva programa, za manje zaprljan veš) - Easy Iron Plus 39 minuta (ciklusi vodene pare do 39 minuta, bez pranja) - Standardni programi: - Standardni programi za pamuk i sintetiku - Beli veš (pamuk do 90°C) - Delikatni program za vunu i svilu - 3 programa sušenja: - Pamuk - Sintetika - Vuna (senzorski ili vremenski program) - AutoClean program za automatsko čišćenje bubnja - Više od 30 dodatnih programa se može preuzeti putem hOn aplikacije |
| Težina | 64.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.