Laptop Lenovo V15 G2 IJL DOS/15.6"FHD/Celeron N4500/8GB/256GB SSD/SRB/crna
4,5
(19)
30.591,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Procesor | Intel Celeron DualCore |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - Klasa procesora: Intel Celeron - Model procesora: N4500 - Broj jezgara procesora: 2 - Broj logičkih jezgara (niti): 2 - Radni takt procesora: 1.1 GHz (2.8 GHz) - Keš memorija procesora: 4MB L3 cache - Ostalo: 10nm |
| Opis grafičke kartice | - Integrated Intel® UHD Graphics |
| Tip ekrana | ANTI-GLARE |
| Mreža | - Wi-Fi: Da - Bežični mrežni standardi: 11ac (2x2) - Bluetooth™: Da - Bluetooth™ verzija: 5.1 - Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Povezivanje | - 1x USB 2.0 - 1x USB 3.2 Gen 1 - 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer only) - 1x HDMI® 1.4b - 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) - 1x Ethernet (RJ-45) - 1x Power connector |
| Baterija | - 38Wh |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.70 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Lenovo V15 G2 IJL DOS |
5,0
(9)
29.691 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(17)
34.191 RSD
NEDOSTUPAN
28.791 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(19)
39.591 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(14)
44.991 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Intel Celeron DualCore |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - Klasa procesora: Intel Celeron - Model procesora: N4500 - Broj jezgara procesora: 2 - Broj logičkih jezgara (niti): 2 - Radni takt procesora: 1.1 GHz (2.8 GHz) - Keš memorija procesora: 4MB L3 cache - Ostalo: 10nm |
| Opis grafičke kartice | - Integrated Intel® UHD Graphics |
| Tip ekrana | ANTI-GLARE |
| Mreža | - Wi-Fi: Da - Bežični mrežni standardi: 11ac (2x2) - Bluetooth™: Da - Bluetooth™ verzija: 5.1 - Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Povezivanje | - 1x USB 2.0 - 1x USB 3.2 Gen 1 - 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer only) - 1x HDMI® 1.4b - 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) - 1x Ethernet (RJ-45) - 1x Power connector |
| Baterija | - 38Wh |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.