Laptop Lenovo IdeaPad 3 Slim 15IAN8 DOS/15.6"FHD/i3-N305/8GB/256GB SSD/SRB/siva
4,7
(15)
30.591,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Procesor | Core I3 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - Klasa procesora: Intel Core i3 - Model procesora: i3-N305 - Broj jezgara procesora: 8 - Broj logičkih jezgara (niti): 8 - Radni takt procesora: 3.8 GHz - Keš memorija procesora: 6MB Intel Smart cache - Ostalo: 10nm Intel 7 |
| Opis grafičke kartice | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Tip ekrana | ANTI-GLARE |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža | - Wi-Fi: Da - Bežični mrežni standardi: 802.11ac (2x2) - Bluetooth™: Da - Bluetooth™ verzija: 5.1 |
| Povezivanje | - 1x Card reader - 1x HDMI® 1.4 - 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) - 1x Power connector - 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2) - 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Baterija | - 47Wh |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Siva |
| Težina | 1.55 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Laptop Lenovo IdeaPad 3 Slim 15IAN8 DOS/15.6"FHD/i3-N305/8GB/256GB SSD/SRB/siva |
4,4
(20)
37.791 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
35.991 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(10)
34.191 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(14)
47.241 RSD
NEDOSTUPAN
4,9
(16)
34.641 RSD
NEDOSTUPAN
28.791 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Core I3 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - Klasa procesora: Intel Core i3 - Model procesora: i3-N305 - Broj jezgara procesora: 8 - Broj logičkih jezgara (niti): 8 - Radni takt procesora: 3.8 GHz - Keš memorija procesora: 6MB Intel Smart cache - Ostalo: 10nm Intel 7 |
| Opis grafičke kartice | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Tip ekrana | ANTI-GLARE |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža | - Wi-Fi: Da - Bežični mrežni standardi: 802.11ac (2x2) - Bluetooth™: Da - Bluetooth™ verzija: 5.1 |
| Povezivanje | - 1x Card reader - 1x HDMI® 1.4 - 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) - 1x Power connector - 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2) - 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Baterija | - 47Wh |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Siva |
| Težina | 1.55 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.