Laptop Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 DOS/15.6"FHD/Athlon Silver 7120U/8GB/256GB SSD/AMD Radeon/SRB/siva
4,5
(8)
31.491,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Procesor | AMD Athlon |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | Klasa procesora: Athlon Silver Model procesora: Athlon Silver 7120U Broj jezgara procesora: 2 Broj logičkih jezgara (niti): 2 Radni takt procesora: 2.4 GHz (3.5 GHz) Keš memorija procesora: 2MB L3 Cache |
| Opis grafičke kartice | Integrated AMD Radeon 610M Graphics |
| Tip ekrana | ANTI-GLARE |
| Optički uređaj | Nema |
| Mreža | Wi-Fi: Da Bežični mrežni standardi: 11ac (2x2) Bluetooth™: Da Bluetooth™ verzija: 5.0 |
| Povezivanje | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only) 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x HDMI 1.4b 1x Power connector |
| Baterija | 42Wh |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Siva |
| Težina | 1.85 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | IdeaPad 1 15AMN7 |
4,1
(19)
39.591 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(15)
28.791 RSD
NEDOSTUPAN
3,8
(9)
39.591 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(13)
35.991 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
35.991 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(8)
27.891 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | AMD Athlon |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | Klasa procesora: Athlon Silver Model procesora: Athlon Silver 7120U Broj jezgara procesora: 2 Broj logičkih jezgara (niti): 2 Radni takt procesora: 2.4 GHz (3.5 GHz) Keš memorija procesora: 2MB L3 Cache |
| Opis grafičke kartice | Integrated AMD Radeon 610M Graphics |
| Tip ekrana | ANTI-GLARE |
| Optički uređaj | Nema |
| Mreža | Wi-Fi: Da Bežični mrežni standardi: 11ac (2x2) Bluetooth™: Da Bluetooth™ verzija: 5.0 |
| Povezivanje | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only) 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x HDMI 1.4b 1x Power connector |
| Baterija | 42Wh |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Siva |
| Težina | 1.85 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.