Laptop Dell Vostro 3400 14" i5-1135G7 8GB 256GB SSD + 1TB HDD GeForce MX330 2GB Backlit crni 5Y5B
4,6
(15)
75.990,00
Poslednja cena
| Procesor | Core I5 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | 1TB |
| Dijagonala ekrana | 14'' |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Opis procesora | - Klasa procesora Intel® Core™ i5 - Model procesora i5-1135G7 - Broj jezgara procesora 4 - Broj logičkih jezgara (niti) 8 - Radni takt procesora 2.4 GHz (4.2 GHz) - Keš memorija procesora 8MB Intel® Smart cache - Ostalo 10 nm SuperFin |
| Opis grafičke kartice | - Grafika nVidia® GeForce® - Model grafike GeForce® MX330 - Količina grafičke memorije 2GB - Tip grafičke memorije GDDR5 |
| Tip ekrana | TN |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža | - Wi-Fi verzija: IEEE 802.11ac - Model: Intel Dual Band Wireless-AC 9462 - Bluetooth verzija: 5.0 - Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Povezivanje | - HDMI priključci 1x HDMI 1.4 - Ukupno USB priključaka 3 - USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen1 - USB 2.0 priključci 1 (Tip A) - RJ-45 (LAN) 1 - Audio 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) - Čitač kartica SD |
| Baterija | - Tip Litijum-polimerska - Broj ćelija baterije 3-Cell (42WHr) |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.64 kg |
| Uvoznik | Ewe Comp |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Dell Vostro 3400 |
4,6
(12)
30.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(17)
37.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(11)
48.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(14)
39.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(12)
64.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(8)
48.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Core I5 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | 1TB |
| Dijagonala ekrana | 14'' |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Opis procesora | - Klasa procesora Intel® Core™ i5 - Model procesora i5-1135G7 - Broj jezgara procesora 4 - Broj logičkih jezgara (niti) 8 - Radni takt procesora 2.4 GHz (4.2 GHz) - Keš memorija procesora 8MB Intel® Smart cache - Ostalo 10 nm SuperFin |
| Opis grafičke kartice | - Grafika nVidia® GeForce® - Model grafike GeForce® MX330 - Količina grafičke memorije 2GB - Tip grafičke memorije GDDR5 |
| Tip ekrana | TN |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreža | - Wi-Fi verzija: IEEE 802.11ac - Model: Intel Dual Band Wireless-AC 9462 - Bluetooth verzija: 5.0 - Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Povezivanje | - HDMI priključci 1x HDMI 1.4 - Ukupno USB priključaka 3 - USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen1 - USB 2.0 priključci 1 (Tip A) - RJ-45 (LAN) 1 - Audio 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) - Čitač kartica SD |
| Baterija | - Tip Litijum-polimerska - Broj ćelija baterije 3-Cell (42WHr) |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.64 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.