Laptop Acer Aspire Go 16 AG16-71P NoOS/16"WUXGA IPS/Core 5 120U/16GB/512GB/srebrna
1 / 4
Na stanju
Brend: Acer
Barkod: 4711474861436
Procesor Core 5
Broj jezgara procesora 10
RAM memorija 16 GB
SSD 512 GB
Grafička kartica Integrisana
HDD Nema
Dijagonala ekrana 16"
Rezolucija ekrana 1920x1080 (Full HD)
Opis procesora - Proizvođač procesora: Intel - Serija procesora: Core Series 1 - Klasa procesora: Intel Core 5 - Model procesora: 120U - Broj jezgara procesora: 10 - Broj logičkih jezgara (niti): 12 - Radni takt procesora: 1.4 GHz (5.0 GHz) - Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache - Proces izrade: 10nm
Opis grafičke kartice Intel Graphics
Tip ekrana IPS
Baterija 53 Wh, Li-Ion
Operativni sistem FreeDOS
Boja Srebrna
Težina 1.78 kg
Spektar KTSR
Specifikacije
Procesor Core 5
Broj jezgara procesora 10
RAM memorija 16 GB
SSD 512 GB
Grafička kartica Integrisana
HDD Nema
Dijagonala ekrana 16"