Laptop Acer Aspire Go 16 AG16-71P NoOS/16"WUXGA IPS/Core 5 120U/16GB/512GB/srebrna
69.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Procesor | Core 5 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - Proizvođač procesora: Intel - Serija procesora: Core Series 1 - Klasa procesora: Intel Core 5 - Model procesora: 120U - Broj jezgara procesora: 10 - Broj logičkih jezgara (niti): 12 - Radni takt procesora: 1.4 GHz (5.0 GHz) - Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache - Proces izrade: 10nm |
| Opis grafičke kartice | Intel Graphics |
| Tip ekrana | IPS |
| Mreža | - Wi-Fi: Da - Bežični mrežni standardi: WiFi 6 802.11 ax - Bluetooth™: Da - Bluetooth™ verzija: 5.1 |
| Povezivanje | - 1x HDMI 2.1; - DisplayPort: Da, preko USB-C priključka USB 3.2 priključci: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1) - 1x stereo headphone/microphone combo jack |
| Baterija | 53 Wh, Li-Ion |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Srebrna |
| Težina | 1.78 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | LaptopAcerAspireGo16 |
4,7
(13)
74.990 RSD
NEDOSTUPAN
52.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(12)
66.990 RSD
NEDOSTUPAN
39.990 RSD
NEDOSTUPAN
48.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Core 5 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - Proizvođač procesora: Intel - Serija procesora: Core Series 1 - Klasa procesora: Intel Core 5 - Model procesora: 120U - Broj jezgara procesora: 10 - Broj logičkih jezgara (niti): 12 - Radni takt procesora: 1.4 GHz (5.0 GHz) - Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache - Proces izrade: 10nm |
| Opis grafičke kartice | Intel Graphics |
| Tip ekrana | IPS |
| Mreža | - Wi-Fi: Da - Bežični mrežni standardi: WiFi 6 802.11 ax - Bluetooth™: Da - Bluetooth™ verzija: 5.1 |
| Povezivanje | - 1x HDMI 2.1; - DisplayPort: Da, preko USB-C priključka USB 3.2 priključci: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1) - 1x stereo headphone/microphone combo jack |
| Baterija | 53 Wh, Li-Ion |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Srebrna |
| Težina | 1.78 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.