Kvarcna peć 3x1000W
4.590,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 3000 W |
| Širina radijatora | cm |
| Visina radijatora | cm |
| Broj rebara | 3 grejača |
| Boja | Braon |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 6.70 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | - |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 3000 W |
| Širina radijatora | cm |
| Visina radijatora | cm |
| Broj rebara | 3 grejača |
| Boja | Braon |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 6.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.