Kuhinjska vaga Clatronic KW3626 pink
4,6
(7)
1.790,00
Boja - opcije
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Kuhinjska vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 5 kg |
| Boja | Roze / Pink |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.48 kg |
| Uvoznik | CTC UNIT DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | KW3626 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kuhinjska vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 5 kg |
| Boja | Roze / Pink |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.48 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.