Kontaktni gril Gorenje GCG2000SD
4,2
(16)
7.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 |
Uživajte u pripremanju hrane sa roštilja sa mnogo gušta!
Izaberite tost za pečenje na roštilju ili panini sa zatvorenim poklopcem, narendajte sir na vrhu sa poluotvorenim poklopcem ili koristite potpuno otvoren položaj za pečenje povrća i povećanje površine za pečenje! Regulišite toplotu u skladu sa svojim potrebama i sa čistom lakoćom.
| Snaga | 2000 W |
| Garancija | 2 godine |
| Grejna ploča | Teflon |
| Ostalo | Gumiranenogiceza stabilnost Odvodnikanal i skupljačulja Posudaza skupjanjeviškatečnosti Ručkaza prenošenje |
| Načini zagrevanja | Konvencionalni grejač |
| Težina | 4.30 kg |
| Proizvođač | Gorenje |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | GCG2000SD |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2000 W |
| Garancija | 2 godine |
| Grejna ploča | Teflon |
| Ostalo | Gumiranenogiceza stabilnost Odvodnikanal i skupljačulja Posudaza skupjanjeviškatečnosti Ručkaza prenošenje |
| Načini zagrevanja | Konvencionalni grejač |
| Težina | 4.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.