Kombinovani frižider Vox NF3210WE
32.391,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:40
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač dole |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 71 l |
| Zapremina frižidera | 182 l |
| Širina | 54,5 cm |
| Visina | 181 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Težina | 51.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | NF3210WE |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač dole |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 71 l |
| Zapremina frižidera | 182 l |
| Širina | 54,5 cm |
| Visina | 181 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Težina | 51.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.