Kombinovani frižider Vox KG2730BE
4,8
(15)
24.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač gore |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 41 l |
| Zapremina frižidera | 163 l |
| Širina | 55 cm |
| Visina | 143 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
| Težina | 39.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | KG2730BE |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač gore |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 41 l |
| Zapremina frižidera | 163 l |
| Širina | 55 cm |
| Visina | 143 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
| Težina | 39.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.