Klima Bergen Comfort Ares 12k
4,3
(13)
37.999,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
Ares Comfort je uređaj najnovije generacije, sa najvišim tehničkim karakteristikama ON/OFF klase koji obezbeđuje zdrav vazduh u prostoriji.
Zaštitni sloj sa jonima srebra na isparivaču deluje kao antiseptik i time sprečava razvoj bakterija.
Ovaj uređaj je izuzetno tih u režimu rada, a može se povezati i na WiFi (opciono), što dodatno povećava komfor.
Modernog je dizajna i lako se uklapa u enterijer. Uređaj kao rashladno sredstvo koristi ekološki freon R410 što obezbeđuje efikasniji rad sistema, a manji uticaj na životnu sredinu.
Pripada energetskoj klasi A/A, što osigurava uštedu u potrošnji.
| Vrsta aparata | Standardni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | 3300 W |
| Energetski razred - hlađenja | A |
| Odnos E.E.R. | 3,22 |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Grejna snaga | 3300 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A |
| Odnos C.O.P. | 3,61 |
| Širina klime | 86,5 cm |
| Dubina klime | 20 cm |
| Visina klime | 29 cm |
| Boja | Bela |
| Karakteristike | Spoljašnja jedinica: Buka (zvučni pritisak, (dB)A) 53 Cevni priključci - Gasna faza Ø9,52 (3/8") - Tečna faza Ø6,35 (1/4") Max dužina / visina cevne instalacije (m) 15 / 10 Min dužina cevne instalacije (m) 3 Dopuna freonom cevne instalacije posle 7m po 1m (gr) 20 Vrsta freona R 410A Dimenzije jedinice ( Š x V x D) (mm) 696 × 432 × 256 Dimenzije pakovanja (Š x V x D) (mm) 848×515×363 Razmak između nosača spoljne jedinice (mm) 415 Unutrašnja jedinica: Buka (zvučni pritisak, (dB)A) 27 / 32 / 34 / 37 / 42 Dimenzije jedinice ( Š x V x D) (mm) 865 × 290 × 200 Dimenzije pakovanja (Š x V x D) (mm) 954×355×279 Ostale karakteristike: Protok vazduha (m³/h) 600 Napajanje na unutrašnjoj jedinici 1Ph,220-240V, 50Hz Tip napojnog kabla 3 X 1.5 mm2 Kabl međuveze 5 X 1.5 mm2 Opseg radne temperetaure: - Hlađenje od +18°C do +43°C - Grejanje od -7°C do +24°C Jačina struje: - Hlađenje 4,5 A - Grejanje 4,0 A |
| Funkcije | Srebrni jonski premaz Wifi (opciono) Turbo hlađenje Jednostavna instalacija Pametno otapanje 5 brzina ventilatora Auto restart Režim spavanja Samodijagnostika |
| Težina | 40.00 kg |
| Uvoznik | Eurotehna DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Comfort Ares 12k |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Standardni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | 3300 W |
| Energetski razred - hlađenja | A |
| Odnos E.E.R. | 3,22 |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Grejna snaga | 3300 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A |
| Odnos C.O.P. | 3,61 |
| Širina klime | 86,5 cm |
| Dubina klime | 20 cm |
| Visina klime | 29 cm |
| Boja | Bela |
| Karakteristike | Spoljašnja jedinica: Buka (zvučni pritisak, (dB)A) 53 Cevni priključci - Gasna faza Ø9,52 (3/8") - Tečna faza Ø6,35 (1/4") Max dužina / visina cevne instalacije (m) 15 / 10 Min dužina cevne instalacije (m) 3 Dopuna freonom cevne instalacije posle 7m po 1m (gr) 20 Vrsta freona R 410A Dimenzije jedinice ( Š x V x D) (mm) 696 × 432 × 256 Dimenzije pakovanja (Š x V x D) (mm) 848×515×363 Razmak između nosača spoljne jedinice (mm) 415 Unutrašnja jedinica: Buka (zvučni pritisak, (dB)A) 27 / 32 / 34 / 37 / 42 Dimenzije jedinice ( Š x V x D) (mm) 865 × 290 × 200 Dimenzije pakovanja (Š x V x D) (mm) 954×355×279 Ostale karakteristike: Protok vazduha (m³/h) 600 Napajanje na unutrašnjoj jedinici 1Ph,220-240V, 50Hz Tip napojnog kabla 3 X 1.5 mm2 Kabl međuveze 5 X 1.5 mm2 Opseg radne temperetaure: - Hlađenje od +18°C do +43°C - Grejanje od -7°C do +24°C Jačina struje: - Hlađenje 4,5 A - Grejanje 4,0 A |
| Funkcije | Srebrni jonski premaz Wifi (opciono) Turbo hlađenje Jednostavna instalacija Pametno otapanje 5 brzina ventilatora Auto restart Režim spavanja Samodijagnostika |
| Težina | 40.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.