Kamin na čvrsto gorivo Alfa Plam Rustik, drvo-ugalj, Eco
71.990,00
Dostava
Premium dostava na adresu - 2.500,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 11 kW |
| Površina zagrevanja | 71 m2 |
| Širina | 72 cm |
| Dubina | 44 cm |
| Visina | 82 cm |
| Boja | Crna |
| Vrsta aparata | Standardni |
| Težina | 137.00 kg |
| Uvoznik | ALFA-PLAM AD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Rustik Eco A |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 11 kW |
| Površina zagrevanja | 71 m2 |
| Širina | 72 cm |
| Dubina | 44 cm |
| Visina | 82 cm |
| Boja | Crna |
| Vrsta aparata | Standardni |
| Težina | 137.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.