Kabal priključni COMMEL 16 A 1,5m
0,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 3500 W |
| Dužina kabla | 1,5 m cm |
| Težina | 0.15 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 16 A 1,5m |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 3500 W |
| Dužina kabla | 1,5 m cm |
| Težina | 0.15 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.