Inverter klima uređaj Vox IFG12-AACTW
36.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Grejna snaga | W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 75 cm |
| Dubina klime | 20 cm |
| Visina klime | 28,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): 75 x 28.5 x 20 cm - Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD): 65 x 45.6 x 23.3 cm |
| Težina | 26.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | IFG12-AACTW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Grejna snaga | W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 75 cm |
| Dubina klime | 20 cm |
| Visina klime | 28,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): 75 x 28.5 x 20 cm - Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD): 65 x 45.6 x 23.3 cm |
| Težina | 26.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.