Inverter klima uređaj tesla TT34ZA31-1232IAW
35.590,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | 3400 W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Grejna snaga | 3400 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 77,8 cm |
| Dubina klime | 19,2 cm |
| Visina klime | 27,2 cm |
| Jonizator | Da |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A++/A+ |
| Karakteristike | - 7 brzina ventilatora - Turbo - Turbo režim - Zaštita od hladnog vazduha - Tihi režim - Grejanje na 8°C - I Feel - Grejanje na niskoj temperaturi (-20°C) - Komforno hlađenje -Brzo hlađenje i brzo grejanje - Inteligentno odmrzavanje - Taster za hitne slučajeve - Zaštita od korozije - Širok opseg napona pri pokretanju - Dečija brava - Hlađenje na 53°C - Detekcija curenja rashladnog sredstva - Predgrevanje kompresora - Auto-restart - Samodijagnostika - Wifi |
| Težina | 31.50 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TT34ZA31-1232IAW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | 3400 W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Grejna snaga | 3400 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 77,8 cm |
| Dubina klime | 19,2 cm |
| Visina klime | 27,2 cm |
| Jonizator | Da |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A++/A+ |
| Karakteristike | - 7 brzina ventilatora - Turbo - Turbo režim - Zaštita od hladnog vazduha - Tihi režim - Grejanje na 8°C - I Feel - Grejanje na niskoj temperaturi (-20°C) - Komforno hlađenje -Brzo hlađenje i brzo grejanje - Inteligentno odmrzavanje - Taster za hitne slučajeve - Zaštita od korozije - Širok opseg napona pri pokretanju - Dečija brava - Hlađenje na 53°C - Detekcija curenja rashladnog sredstva - Predgrevanje kompresora - Auto-restart - Samodijagnostika - Wifi |
| Težina | 31.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.