Inverter klima uređaj Hisense Energy Pro X 12K
4,7
(23)
69.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | 3500 W |
| Energetski razred - hlađenja | A+++ |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Grejna snaga | 3500 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+++ |
| Širina klime | 87,7 cm |
| Dubina klime | 19,4 cm |
| Visina klime | 30,1 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | A+++ |
| Karakteristike | - Automatsko ponovno uključenje (kod nestanka struje): - Memorija položaja krilaca: - Automatski rad: - Zaštita od zamrzavanja: - Noćni režim rada: Da, 4 - Turbo rad: - Hlađenje: - Grejanje: - Odvlaživanje: - Ventiliranje - provetravanje: - Tihi rad: Da, 18 dB(A) - Automatsko kretanje krilaca: - Zaštita od hladnog vazduha: - Automatsko odmrzavanje: - Funkcija hitnog uključivanja: - FreezeProtect -15°C: - Body sensor - Višedimenzionalni protok vazduha - HI-NANO zdravstvena zaštita - Dvostruko samočišćenje - Servisna provera |
| Način upravljanja | - Daljinsko upravljanje - Dugme za uključenje/isključenje aparata - Temperatura grejanja (°C): 16-30 - Wi-Fi upravljanje: Da, integrisano - TMS sistem kontrole: Da - AI smart: Da - Upravljanje glasom: Da |
| Težina | 49.50 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | QH35XV4AG/AS35XV4EW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | 3500 W |
| Energetski razred - hlađenja | A+++ |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Grejna snaga | 3500 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+++ |
| Širina klime | 87,7 cm |
| Dubina klime | 19,4 cm |
| Visina klime | 30,1 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | A+++ |
| Karakteristike | - Automatsko ponovno uključenje (kod nestanka struje): - Memorija položaja krilaca: - Automatski rad: - Zaštita od zamrzavanja: - Noćni režim rada: Da, 4 - Turbo rad: - Hlađenje: - Grejanje: - Odvlaživanje: - Ventiliranje - provetravanje: - Tihi rad: Da, 18 dB(A) - Automatsko kretanje krilaca: - Zaštita od hladnog vazduha: - Automatsko odmrzavanje: - Funkcija hitnog uključivanja: - FreezeProtect -15°C: - Body sensor - Višedimenzionalni protok vazduha - HI-NANO zdravstvena zaštita - Dvostruko samočišćenje - Servisna provera |
| Način upravljanja | - Daljinsko upravljanje - Dugme za uključenje/isključenje aparata - Temperatura grejanja (°C): 16-30 - Wi-Fi upravljanje: Da, integrisano - TMS sistem kontrole: Da - AI smart: Da - Upravljanje glasom: Da |
| Težina | 49.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.