Grejalica Rowenta SO2210
3,9
(9)
6.790,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
Compact Power je kompaktna, ali snažna grejalica koja zagreva prostorije oko sebe, dok štedi prostor u vašoj spavaćoj sobi, dnevnom boravku, ili čak kupatilu.
Dva podešavanja grejanja pružaju maksimalnu praktičnost, a opcija ventilatora čini je praktičnim aparatom tokom čitave godine.
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 2000 W |
| Ventilator | Da |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Rešetka za vazduh, - Kompaktan dizajn, - Ručica za jednostavno prenošenje |
| Funkcije | - 2 brzine rada - 2 stepena jačine grejanja (1000/2000W), - Funkcija izduvavanja toplog vazduha, - Funkcija hlađenja – ventilator, - Režim tihog rada, - Indikator lampica, - Mehaničko upravljanje, - Termostat sa zaštitom od smrzavanja za optimalni komfor |
| Težina | 1.20 kg |
| Uvoznik | MALI KUĆNI APARATI DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | SO2210 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 2000 W |
| Ventilator | Da |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Rešetka za vazduh, - Kompaktan dizajn, - Ručica za jednostavno prenošenje |
| Funkcije | - 2 brzine rada - 2 stepena jačine grejanja (1000/2000W), - Funkcija izduvavanja toplog vazduha, - Funkcija hlađenja – ventilator, - Režim tihog rada, - Indikator lampica, - Mehaničko upravljanje, - Termostat sa zaštitom od smrzavanja za optimalni komfor |
| Težina | 1.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.