Frižider Vox KS2830SE
4,3
(14)
29.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 |
| Vrsta aparata | Etažne |
| Energetski razred | E |
| Zapremina frižidera | 255 l |
| Širina | 54 cm |
| Visina | 145,5 cm |
| Dubina | 59,5 cm |
| Boja | Siva |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Tip kontrole: Mehanička - Godišnja potrošnja električne energije (kWh): 105 - EEI: 100 - Emisija buke (dB): 41 - Klasa emisije buke: C - Tip osvetljenja (frižider/zamrzivač): LED - Klasa osvetljenja: F - Klimatska klasa: N - Rashladni gas (tip/g): R600a / 36 - Antibakterijska zaštita - Reverzibilna vrata - Zero Clerance - Dodatni benefiti: Tihi rad, Lako čišćenje |
| Težina | 39.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | KS2830SE |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Etažne |
| Energetski razred | E |
| Zapremina frižidera | 255 l |
| Širina | 54 cm |
| Visina | 145,5 cm |
| Dubina | 59,5 cm |
| Boja | Siva |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Tip kontrole: Mehanička - Godišnja potrošnja električne energije (kWh): 105 - EEI: 100 - Emisija buke (dB): 41 - Klasa emisije buke: C - Tip osvetljenja (frižider/zamrzivač): LED - Klasa osvetljenja: F - Klimatska klasa: N - Rashladni gas (tip/g): R600a / 36 - Antibakterijska zaštita - Reverzibilna vrata - Zero Clerance - Dodatni benefiti: Tihi rad, Lako čišćenje |
| Težina | 39.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.