Ugradni frižider Candy CM4SE68W
36.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Frižideri sa komorom za zamrzavanje |
| Zapremina frižidera | 111 l |
| Zapremina zamrzivača | l |
| Širina | 60 cm |
| Visina | 82 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Boja | Bela |
| Visina frižidera | do 85 cm |
| Težina | 31.80 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CM4SE68W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Frižideri sa komorom za zamrzavanje |
| Zapremina frižidera | 111 l |
| Zapremina zamrzivača | l |
| Širina | 60 cm |
| Visina | 82 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Boja | Bela |
| Visina frižidera | do 85 cm |
| Težina | 31.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.