Fen Xiaomi Mi Compact Dryer H101 pink
2.290,00
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 |
| Snaga | 1600 W |
| Broj brzina | 2 |
| Podešavanje temperature | stepena |
| Jonizator | Da |
| Boja | Roze |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 60 x 70 x 212 mm |
| Karakteristike | - Dužina kabla: 1.7 - mVešalica za lako skladištenje |
| Funkcije | - Nega kose sa negativnim jonima - 50 miliona negativnih jona - Pametna kontrola temperature |
| Težina | 0.43 kg |
| Uvoznik | PC CENTAR D.O.O. |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Mi Compact Dryer H101 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1600 W |
| Broj brzina | 2 |
| Podešavanje temperature | stepena |
| Jonizator | Da |
| Boja | Roze |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 60 x 70 x 212 mm |
| Karakteristike | - Dužina kabla: 1.7 - mVešalica za lako skladištenje |
| Funkcije | - Nega kose sa negativnim jonima - 50 miliona negativnih jona - Pametna kontrola temperature |
| Težina | 0.43 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.