Fen Remington D5901 Coconut Smooth
4,6
(5)
5.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Snaga | 2200 W |
| Broj brzina | 3 |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
| Jonizator | Da |
| Boja | Roze |
| Garancija | 3 + 1 godina garancije |
| Ostalo | - 2 brzine izduvavanja vazduha - True Cold Shot - Izduvavanje hladnog vazduha - DC motor - Zadnja rešetka se skida i lako čisti - Alka za kačenje - 1 x Koncentrator - 1 x Difuzer |
| Težina | 0.90 kg |
| Uvoznik | DTM COMPANY DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | D5901 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2200 W |
| Broj brzina | 3 |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
| Jonizator | Da |
| Boja | Roze |
| Garancija | 3 + 1 godina garancije |
| Ostalo | - 2 brzine izduvavanja vazduha - True Cold Shot - Izduvavanje hladnog vazduha - DC motor - Zadnja rešetka se skida i lako čisti - Alka za kačenje - 1 x Koncentrator - 1 x Difuzer |
| Težina | 0.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.