Električno kuvalo za vodu Gorenje K17WE
4,7
(9)
3.490,00
Poslednja cena
Gorenje električno kuvalo za vodu K17WE zapremine posude 1,7 l. Snaga grejača 1.850 W. Pokazivač nivoa vode. Automatsko isključenje prilikom ključanja. Zaštita od rada bez vode.
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina posude | 1,7 l |
| Automatsko isključenje prilikom ključanja | Da |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.90 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | K17WE |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina posude | 1,7 l |
| Automatsko isključenje prilikom ključanja | Da |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.