Električni trotinet Segway Ninebot F3E
68.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 1200 W |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Nosivost | 120 kg |
| Domet | Do 50 km |
| Dimenzije | - Širina 120 cm - Visina 60 cm - Dubina 23 cm |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 10" |
| Težina | 18.60 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Ninebot F3E |
4,8
(13)
34.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1200 W |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Nosivost | 120 kg |
| Domet | Do 50 km |
| Dimenzije | - Širina 120 cm - Visina 60 cm - Dubina 23 cm |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 10" |
| Težina | 18.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.