Električni šporet Vox EHB500WBF
3,9
(11)
24.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
QuickClean - Glatke površine od emajla i stakla su specijalno dizajnirane da pojednostave čišćenje rerne.
FlexiDoor - Mehanizam za jednostavno skidanje vrata, kao i samog stakla rerne, radi boljeg pristupa unutrašnjosti i lakšeg čišćenja.
| Vrsta ploče za kuvanje | Električna |
| Vrsta rerne | Konvencionalna |
| Širina | 50 cm |
| Širina mini šporeta | cm |
| Visina mini šporeta | cm |
| Dubina mini šporeta | cm |
| Zapremina | 55 l |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Gratis pleh za pečenje (plitki) 1 kom - Uklonjiva vrata rerne - Ekspres ringla 1 - Indikator uključene električne ringle, - Indikator uključenog termostata - Termostat |
| Površina za kuvanje | Ringla 1- Električna ringla 145 mm, 1000 WRingla 2- Električna ringla 145 mm, 1000 WRingla 3- Električna ringla 180 mm, 1500 WRingla 4- Električna ringla 180 mm, 1500 W |
| Težina | 39.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | EHB500WBF |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta ploče za kuvanje | Električna |
| Vrsta rerne | Konvencionalna |
| Širina | 50 cm |
| Širina mini šporeta | cm |
| Visina mini šporeta | cm |
| Dubina mini šporeta | cm |
| Zapremina | 55 l |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Gratis pleh za pečenje (plitki) 1 kom - Uklonjiva vrata rerne - Ekspres ringla 1 - Indikator uključene električne ringle, - Indikator uključenog termostata - Termostat |
| Površina za kuvanje | Ringla 1- Električna ringla 145 mm, 1000 WRingla 2- Električna ringla 145 mm, 1000 WRingla 3- Električna ringla 180 mm, 1500 WRingla 4- Električna ringla 180 mm, 1500 W |
| Težina | 39.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.